Menu

Zjednotiť srdce a telo nám pomôže tantrická masáž

Slovník súčasného človeka sa rozrastá o nové slovíčka, ktoré sa pomaličky udomácňujú a berieme ich ako každé iné. Prevažne ide o slová z anglického jazyka, ktorý presakuje do mnohých oblastí života a my sa tomu nijako nemôžeme ubrániť. Vyjadrujú aj mnohé činnosti, ktoré sme prijali aj my, napríklad tantrickú masáž.

Sviečky patria k atmosfére pri masáži

Donedávna asi málokto tušil, čo to tantra znamená, až s uvoľnením politickej atmosféry sme sa otvorili vplyvom z rozličných kultúr sveta a v súčasnosti ich už pokladáme za bežné. Takto by sme mohli charakterizovať napríklad aj senzuálne tantrické masáže, ktoré si už našli aj na Slovensku svoje miesto medzi ostatnými službami. Pomaly sa dostávajú do povedomia ľudí, prevažne tých, ktorí majú záujem vyskúšať nejaký inovatívny spôsob relaxu a oddychu, a tie tantrická masáž ponúka.

Prevažne mužská časť ľudstva vyhľadáva vzrušenie aj mimo domácej pôdy, muži potrebujú prežívať viac orgazmu a cítiť väčšiu rozkoš ako bežne dostávajú, a preto nemajú problém využiť služby masážnych salónov, kde toto všetko poskytujú. Záujem je o masaz lingamu tantrickú masáž prostaty, ktorá zahŕňa aj masírovanie lingamu, čo je akýsi bod G u mužov. Jeho stimulácia je masívne spojená s orgazmom, takže ak má niektorý muž záujem o vzrušenie z masírovania masérkou, ktorá pri tom využíva celé svoje telo a ktoré končí vyvrcholením, môže sa jednoducho objednať online.

Telo na telo je plné vzrušenia

V salóne sa vás ujme dievča, ktoré ste si mohli vybrať už pri objednávke masáže, budete sa tam cítiť naozaj príjemne, pretože v miestnosti, kde sa rituál bude konať, atmosféru podčiarkne hudba a exotická vôňa, všetko to dokonalo spríjemní a spestrí celý čas, ktorý strávite pod rukami šikovnej masérky. Rituál tantrickej masáže je založený na pozdrave „namaste či namaskar“, čo sú výrazy odvodené od slova namaha a jeho význam je poklona spojená s prejavom úcty. Vyjadruje úctivý pozdrav hinduistov v Indii a ide o spojenie dlaní vo výške srdca, čím dávame najavo záujem o zjednotenie našej mysle a tela.