Menu

Legíny už aj do zimy

Väčšina je presvedčená, že v zime je jediným možným outfitom hrubá bunda a teplé džínsy. Ale dnes už výrobcovia myslia na všetko. Ide práve o veľmi obľúbený kúsok medzi ženami. Legíny. Práve legíny sú vyhľadávané, dnes už ženami v rôznych vekoch a s rôznymi typmi postavy, ktoré majú rady pohodlie. Legíny sú výnimočné svojim materiálom. Je pohodlný, elastický čo znamená, že ani pri sede vás nikde netlačí. Vhodné sú ako ku športovému oblečeniu, tak aj ako súčasť elegantnejšieho outfitu. Vhodné sú pre mamičky, ktoré sú na materskej dovolenke a potrebujú byť neustále v pohybe, ale aj na každodenné nosenie k čižmám a roláku.

športové legíny

Legíny na zimu https://www.allsort.sk/zateplene-leginy nie sú len bežné tenké legíny, ktoré presvitajú a dajú sa nosiť len v teplejšom počasí. Práve legíny na zimu sú prispôsobené svojim materiálom do nižších teplôt. Sú z vnútornej strany vyteplené a stále ponúkajú požadovaný komfort. Dizajnovo patria medzi top legíny a sú kvalitne prispôsobené ženskému telu. Zvýraznia čo zvýrazniť a majú a zakryjú čo si neželáte ukazovať. Vytvárajú peknú ženskú siluetu a vy si môžete tento tradičný kúsok oblečenia dopriať už aj v zime. Vhodné sú ako ku kabátu tak aj ku bunde. Kombinovať ich môžete s rolákom, svetrom, tričkom dokonca aj s košeľou.

legíny na zimu

Vďaka svojmu štýlu nepôsobia športovo a vy si ich môžete obliecť kľudne aj do práce. Legíny na zimu sú oveľa vhodnejším kúskom ako rifle, keďže džínsovina môže v zimných mesiacoch chladiť. Ak máte radšej extravagantnú módu, legíny môžete doplniť topánkami na opätku. Pokiaľ potrebujete byť stále v pohybe a radšej máte pohodlie nič nepokazíte ani bežnými čižmami alebo zimnými topánkami. Legíny tiež nemusia byť len čierne. To už dávno nie je pravidlo. Na stránke nájdete aj veľa iných farieb. Teraz stačí už len vybrať zvyšok outfitu, skombinovať ho s doplnkami a môžete aj v zimných mesiacoch vyraziť do ulíc a nikde vám nebude zima.