Menu

V Thajsku vznikol hotel určený pre vášnivých gamerov

Ísť na dovolenku neznamená iba oddýchnuť si od svojej práce, ale takisto aj od ostatných stereotypných vecí, v neposlednom rade aj od častého sedenia pri PC alebo hrania videohier. No pokiaľ sa rozhodnete navštíviť dovolenkový hotel v Thajsku, čaká Vás niečo trochu odlišné.
Za túto odlišnosť pritom nie je zodpovedný žiaden obyvateľ Thajska, ale Čech s ruským menom Dmitrij Alex Michaljov. O čo ide?

konzole

Tomu sa podarilo zrealizovať svoj nápad, ktorý oslovil viacerých záujemcov. Ak sa radíte ku gamerom, čiže hráčom, ktorí bez hrania videohier nevydržia ani 3 dni, Dmitrij pre vás zhotovil hotel snov. Počas dňa môžete navštíviť túto exotickú krajinu, skrátka dovolenkovať ako sa patrí, no ak sa vrátite do hotela, čaká Vás jedna veľa herná miestnosť, kde si každý gamer príde na to svoje a s ostatnými návštevníkmi môže hrať videohry až do sýtosti. Miestnosť je pritom vyzdobená nápaditými nástennými kresbami hlavných postáv z viacerých hier. Je to skutočné miesto, respektíve hotel pre každého vášnivého hráča, ktorý hranie nechce zanedbať ani na dovolenke vo vzdialenom, exotickom prostredí. Je to ukážkový herný hotel a zrejme jediný svojho druhu na svete. Pochváliť musíme aj originalitu tohto nápadu.

sluchátka

No aby ste si nemysleli, že ľudia tu čas trávia v typickej tmavej PC herni s vydýchaným vzduchom, prostredie je stotožnené s dovolenkovým prostredím, máte pred sebou kvalitný výhľad na okolitú prírodu a áno, počas dňa, respektíve kedykoľvek môžete navštíviť vonkajšie prostredie na čerstvom vzduchu, objaviť krásy Thajska, no v prípade záujmu sa môžete unavení vrátiť a „gembliť“ populárne videohry. Nikto tak nemôže povedať, že ste leto trávili iba pri počítači či hernej konzole, no pritom tento Váš koníček nezanedbáte ani na jeden deň. Miestnosť pôsobí sympaticky a obzvlášť počítače tu disponujú skutočne slušnými parametrami, dizajnom a hernou grafickou kartou Nvidia GTX 1060.