Menu

Verte tomu, čo vidíte a cítite

Mali ste niekedy pocit, že u vás doma jednoducho nie je vôbec teplo? Každý hovorí o teple domova, ale keď sa na to pozriete reálne, je jasné, že nie vždy sa to dá udržať. Ale to práve v prípade, keď máte doma zimu. Vtedy o nejakom teple domova jednoducho nemôže byť ani reči. Je jasné, že všetko, čo je pre vás naozaj dôležité, budete mať pri sebe. A tiež je jasné, že ak doma necítite teplo, musíte s tým niečo robiť, inak sa nebudete určite cítiť dobre. Ja som to teplo domova akosi necítila, a to práve preto, že som mala doma zimu. Vedela som, že s tým proste musím niečo robiť.

baletní studio

AKO DAŤ DOMOVU TEPLO?
Nepomáhalo, že som stále chodila zabalená v dekách, jednoducho som cítila, že mi odniekiaľ neustále fúka. Poznáte ten pocit? Tak som sa rozhodla, že s tým niečo urobím a to hneď. Vzburcovala som môjho muža, že chcem, aby zistil o čom sú hlinikove okna cena m2. Mala som totižto podozrenie, že to nám do vnútra preniká chlad práve vďaka alebo kvôli tým, ktoré doma máme. Vedela som, že ich proste musí vymeniť. A to v sekunde, inak z domu odídem.

hliníková okna

MALIČKOSŤ, KTORÁ VÁM IBA POMÔŽE
Vďaka tomu, že ich vymenil, mi bolo jasné, že moja intuícia bola správna a že príčina bola práve v tom, aké sme ich doma naozaj mali. Preto radím aj vám, ak cítite chlad, skúste ich vymeniť. Občas proste musíte urobiť niečo, aby vám bolo lepšie. A chlad, to nie je len to, že ku vám do domu prenikne vietor, ale aj teplo, ktoré doma máte, uniká vonku. Verím tomu, že tomu chcete zabrániť, to by chcel predsa určite každý. Takže teraz je to už celé iba na vás. A my vieme, že vy s tým určite budete vedieť niečo urobiť. Každý, kto chce, s tým aj niečo naozaj urobí. Verte tomu, že to bude super. A že to bude niečo, z čoho budete skutočne taký nadšený, že sa vám tomu nebude chcieť veriť. Tak čo, vyskúšate to? Urobíte niečo preto, aby to naozaj vyšlo?