Menu

Prežite viac orgazmov na tantra masážach

Na milovanie v partnerskom objatí sa teší každý, pretože vieme, že jeho vrcholom je vždy (alebo aspoň obvykle) orgazmus. Je to prekrásny stav mysle i tela, keď cítime neskutočnú slasť, a tej sa nedokáže nič iné vyrovnať. Orgazmus tiež poháňa ľudstvo na jeho prežitie, keby sme ho necítili, zrejme by sme už dávno vyhynuli.

dievča na podlahe

Ženy majú voči mužom istú výhodu, ak je milenec dostatočne zdatný, šikovný a atraktívny, jeho milenka môže dosiahnuť v priebehu sexuálnej vášne aj niekoľko orgazmov za sebou bez toho, aby to ovplyvnilo priebeh ďalších radovánok. Väčšina mužov ale prežije pri sexe iba jediný orgazmus, ktorý je spojený s výstrekom semena, a pokiaľ má dôjsť k ďalším orgazmom, nie vždy sa to podarí. Značný negatívny vplyv na kvalitu aj počty mužských orgazmov má aj výdaj fyzickej energie, stáva sa, že je po prvom orgazme muž natoľko unavený, že musí aspoň pol hodiny odpočívať, ale skôr odchádza za inou zábavou.

nahé dievča

Orgastickú bilanciu si môžete napraviť na tantrických masážach. Tantra sa v prvom rade zameriava na uvoľnenie sexuálnej energie, ktorá je rozprúdená veľmi príjemnými dotykmi a hladením pokožky počas masáže lingamu, masáže prostaty i celotelovej masáže, a stáva sa, že tu muži prežijú aj niekoľko orgazmov za sebou. Nemusia tu vyvíjať prakticky žiadnu fyzickú prácu, maximálne sa môžu zapojiť do vzájomnej masáže, a tak nie sú fyzicky vyčerpaní a môžu sa lepšie sústrediť na rozkoš, stonanie a viacnásobné striekanie semena, ktoré tantru prirodzene sprevádza.

Niektorým mužom sa rôzne techniky tantrických masáží natoľko zapáčia, že ich chcú praktizovať častejšie, a môžu im dávať prednosť aj pred klasickým sexom. Pokiaľ je sex vyčerpávajúci a partneri sa v ňom nezhodnú aspoň na tom podstatnom a základnom, sú tantra masáže spôsob, ako nájsť konečne vnútorné uspokojenie a žiť naďalej pokojným a šťastným životom.