Menu

Murovaný alebo montovaný dom?

Ľudia čoraz častejšie inklinujú k mobilným domom, ktorých výroba je oveľa rýchlejšie a takisto aj cenovo lacnejšia. Mobilný dom vám privezú priamo na váš pozemok. Jediné čo tak musíte zabezpečiť je pripravený pozemok na to, aby mobilný dom mohol na ňom plnohodnotne stáť. Mobilné domy sú prispôsobené najmä na rekreačný pobyt. V našich končinách je mobilný dom tradičnou rekreačnou chatou, kde môžete niekoľko dní bez problémov prespať. Mobilné domy sú vybavené takisto energiami a vykurovacím systémom. Pre celoročné bývanie je však potrebné niekoľko menších úprav, aby bol komfort čo najlepší.

mobilný dom

To však nie je problémom a vy môžete mobilný dom používať aj ako klasický dom na bývanie. Všetko ohľadom mobilného domu vám zabezpečia euro-mobilnedomy.sk. Internetová stránka euro-mobilnedomy.sk sa zameriava na výrobu a predaj mobilných domov po celej Európe. V ponuke majú niekoľko tipov mobilných domov, ktoré môžete nájsť priamo v katalógu. Z katalógu si môžete vybrať typ mobilného domu, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak však túžite po väčšom mobilnom dome či atypickom riešení, máte možnosť vyskladať si svoj vysnívaný mobilný dom. Je len na vás koľko miestností a akú rozlohu od mobilného domu očakávate.

mobilný dom

Vo všeobecnosti sú mobilné domy vybavené miestnosťami v podobe obývacej izby, kde sa nachádza rozklápateľná pohovka, kuchyňa s vybavením potrebným na varenie a pečenie ale takisto spálňa s pohodlnou posteľou. Samozrejmosťou je aj kúpeľňa s WC, ktoré vám zabezpečia dokonalý komfort na vašej rekreačný chate. Výhody mobilného domu sú najmä rýchla dodacia doba. Ak sa rozhodnete pre mobilný dom môžete ho očakávať už do niekoľkých týždňov. V prípade výberu mobilného domu zo skladových zásob je čakacia doba ešte kratšia. Takisto mnoho ľudí presvedčí mobilný dom z hľadiska nízkej ceny. Oproti murovanému domu sú takéto mobilné domy lacnejšou variantou.