Menu

Pustite sa do vlny zmyselnosti a nechajte sa unášať nuru masážou!

Nuru masáž je https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/454516-prve-kolo-ceskych-prezidetskych-volieb-nerozhodlo/ intímna forma tantrickej masáže, ktorá využíva špeciálny gél na vytvorenie hladkého a kĺzavého dotyku medzi masérom a klientom. Táto masáž nie je len o fyzickom potešení, ale aj o hlbokom uvoľnení a prepojení tela a mysle. Viem, viem, znie to možno trochu netradične, ale počúvaj. Nuru masáž je vlastne špeciálny druh tantrickej masáže, pri ktorej sa používa extra klzký gél. Vďaka nemu sa masér a ty môžete kĺzať po sebe úplne hladko a vychutnávať si ten pocit doslova celým telom. A nie je to len o fyzickej stránke, vieš? Je to skôr o tom, že sa úplne uvoľníš a na chvíľu vypneš. Ako keby si sa na hodinku ocitol v inej dimenzii, kde je len pokoj a príjemné dotyky.

nuru masaž

Prečo by si to mal skúsiť?

Po prvé, zbavíš sa toho otravného stresu, ktorý sa v tebe zbiera už celé týždne. Svalstvo sa ti uvoľní a budeš sa cítiť ako nový človek.
Po druhé, priprav sa na poriadnu dávku vzrušenia! Ten gél robí divy a zrazu budeš citlivý na každý dotyk. Je to fakt intenzívny zážitok.
A po tretie… no dobre, priznávam sa. Môže to byť aj celkom vzrušujúce. Je to predsa len intímna masáž, takže sa niet čomu čudovať, ak sa trochu zapáli tvoja fantázia. A kto vie, možno ťa to dovedie až k príjemnému vyvrcholeniu. Alebo nie, to je úplne na tebe.

masaž nuru

Je to pre mňa?

Nuru masáž je super pre kohokoľvek, kto má chuť vyskúšať niečo nové a chce sa cítiť skvele. Ideálne je to pre páry, ktoré chcú oživiť svoj sexuálny život, ale aj pre jednotlivcov, ktorí sa chcú viac spoznať. Jednoducho, ak si otvorený/á novým zážitkom a máš chuť poriadne relaxovať, tak do toho. Len jedna dôležitá vec… Keď pôjdeš na nuru masáž, vyber si poriadny salón s dobrými referenciami. Je dôležité, aby si sa cítil bezpečne a pohodlne. A hlavne, neboj sa dať najavo masérovi, čo sa ti páči a čo nie. Si tam predsa pre seba a svoje potešenie.