Menu

Nové slim reflektory, ktorými osvetlíte prakticky akýkoľvek priestor

Vedeli ste o tom, že LED-ky môžete opakovane aktivovať a vypnúť až 200 krát tesne za sebou a aj napriek tomu sa nepoškodia, ani nenastane chvíľkový výpadok? Ja viem, mentálne spôsobilý človek by to síce nerobil, ale to len úvodom, aby ste mali približnú predstavu, o akú spoľahlivú a kvalitnú technológiu sa jedná.

led reflektor

To som však charakterizoval iba jednu z množstva vlastností, oproti starým žiarovkám je to už hádam vo všetkých smeroch o úroveň vyššia liga, nevraviac o ich najznámejšej charakteristike spojenej s dokonalým šetriacim a ekologickým efektom voči poplatkom za elektrinu, ale aj voči životnému prostrediu. Ide o nové produkty a teda treba rátať s tým, že nám poskytujú aj viaceré inovované možnosti, ako napríklad možnosť prispôsobovať intenzitu svetla. Osvetlenie, to ale nie sú iba klasické lustre či malé lampičky, ale aj zaujímavý a vo viacerých možnostiach praktický a efektívne využiteľný led reflektor s charakteristikou podľa vyššie opísaného princípu.

reflektor

• Nepredstavme si však nejaké retro-nemotorné produkty ako kedysi, dnes na trhu nájdete reflektory s dizajnom slim, čiže štíhle prevedenie, praktická manipulácia, rovnaký, či svojou inováciou vlastne ešte nadradenejší výsledný efekt žiarenia. Ich umiestnenie bude skvelým riešením aj v prípade exteriéru.
Dizajn slim Vám umožní situovať ich aj do menších priestorov, pričom dosah a rozsah svetla bude relatívne bohatý. To už ale samozrejme záleží aj od možnosti, ktorú uprednostníte, respektíve na výber máte reflektory s rôznym výkonom. Rozhodovať sa môžete následkom toho, pre aké účely a do akého priestranstva tento produkt potrebujete. Môžete ním osvetliť interiér, ale aj parkovisko, dvor, garáž, príjazdovú cestu, billboardy, záhradu,… Využijete ho prakticky kdekoľvek, vďaka inovovanému dizajnu a prevedeniu nehrozí väčší problém s jeho inštalovaním či manipuláciou.