Menu

Nebuďte so svojimi záľubami alebo plánmi izolovaní, navštívte Twitter!

Ak sa zamyslím nad miestom, na ktorom by sa dala nájsť inšpirácia alebo zaujímaví ľudia, na ktorom by sa dal rozbehnúť určitý projekt či poskytnúť krátke no výstižné informácie o svojich plánoch alebo predstavách a tieto zdieľať s ostatnými, napadne ma sociálna sieť Twitter. Ide o zaujímavé skĺbenie sociálnej siete a s rôznymi hobby ako aj službami, ktoré môže slúžiť zároveň ako reklamný alebo projektový priestor, minimálne sa dá jeho pravidelnou návštevou inšpirovať alebo nájsť ľudí s podobnými záľubami.

twittwr

Týmto spôsobom môžu veci prebiehať vo všetkých prípadoch efektívnejšie, než keby sa mal človek so svojimi predstavami, plánmi alebo záľubami izolovať. Spolupráca je cestou k úspechu, či už ju v tomto prípade zoberieme z komerčného alebo len úplne bežného, nezáväzného a zábavného hľadiska. Pomocou registrácie na tejto sociálnej sieti a pridávaním príspevkov vzniká predsalen oveľa väčšia informovanosť, ako aj možnosť kolektívnej spolupráce.

  • Podľa zistených údajov túto sieť pravidelne navštevuje niečo okolo 300 miliónov užívateľov a teda vzniká skutočne vysoká šanca, ako nájsť podobne ladených ľudí či ako zaujať a nájsť potenciálnych záujemcov, v prípade rozbehnutého podniku nových zákazníkov .

Rôzne príspevky sú k dispozícii na webovej ploche a nájdete tu akékoľvek zameranie, respektíve aj akúkoľvek tému záujmu, či už obchodného alebo nezávislého. Na Twitteri má pritom vytvorený profil aj viacero známych osobností či celebrít, vrátane súčasného prezidenta USA, Donalda Trumpa. Nájdite tu skutočne kohokoľvek, ako aj rôznorodé inšpirácie a príspevky nielen vo forme textu, ale aj obrázkov či videí.

mobil

Ak už hľadáte spoločné záujmy alebo chcete rozbehnúť niečo serióznejšie, vždy je tu možnosť registrovať sa práve na Twitteri.