Menu

Najbizarnejšie nákupy na internete

  1. Obal na banán

Kto by tomu veril, však? Tak nepotrebná vec, no naozaj existuje. ľudia sú veľmi tvoriví jedinci, no v tomto prípade je to skôr na smiech. Obal na banán skutočne existuje tak ako existuje aj obal na cigarety. Tento obal však nezakrýva hanlivé obrázky, iba šupku banánu, ktorá je niekedy mierne čierna, a preto sa ľudia rozhodli mať banán v obaloch z plastov, aby sa ich šupka nepoškodila, a boli tak chutnejšie.

nebezpečí.jpg

  1. Ľudské orgány

Nie je to výmysel, je to pravda – ľudský orgán je možný k zakúpeniu. Môžete ho dostať nelegálnou i legálnou cestou. Tí ktorí zájdu na nelegálne stránky, napríklad známy Dark Web, si môžu zakúpiť ktorýkoľvek orgán. vrátane tých pohlavných. Pre prístup do tejto stránky však potrebuje iný prehliadač, pretože je prísne chránená hackermi.

  1. Kúsok planéty

Okrem vlastnej hviezdy, ktorá môže každú chvíľu spadnúť a miesta na Mesiaci, je možné zakúpiť si aj malý kúsok planéty – na výber je mnoho. To, že sú nie je dostatočne preskúmané a život na nich je zatiaľ nemožný nikto nerieši. Hlavné je, že sa dá aspoň kúsok takého miesta predať. Veď sa hovorí – ženy sú z Venuše a muži z Marsu!

sluneční soustava.jpg

  1. Peniaze

Toto je zlatý klinec na koniec. Kto toto vymyslel je vážne macher, čo poviete? Kúpiť si peniaze za peniaze, to má veru veľmi hlboký význam. Háčik je v tom, že vy zaplatíte určitú sumu peňazí a môžu vám prísť peniaze falošné. Dostávame sa opäť k temným webom, kde dostanete za menšiu sumu peňazí vyšší počet falošných bankoviek.

  1. Nadstavec pre ženy

Je prirodzené, že ženy pociťujú častejšie nutkanie na mikciu než muži, ktorí majú dokonca ešte aj lepší „nástroj“. Tento nadstavec alebo lievik na močenie je určený pre ženy, ktoré sa chcú vymočiť v stoji presne tak jednoducho ako aj chlapi. Pre niektoré ženy je to výmysel sveta, ktorý potrebujú, iným to príde ako nezmysel. A čo na to poviete vy?