Menu

Kvalitné bezpečnostné dvere na mieru

Pri výbere a následnom umiestnení vstupných dverí by sme mali mať prísnejšie požiadavky, než je tomu v prípade tých interiérových. Treba myslieť na to, že význam vstupných dverí spočíva v schopnosti dostatočne izolovať a pritom odolávať drsnejším vonkajším podmienkam. V tomto prípade tak ideál a teda spoľahlivú či odporučenú možnosť predstavuje protipožiarne dvere predaj Lmmont.sk, čo vlastne prezentuje použitie hliníkových systémov.

Dom, rezidencia, ilustrácia

Práve hliník spĺňa spomenuté požiadavky z hľadiska tepelnoizolačných (a takisto protihlukových) vlastností, rovnako ako je pre tento materiál charakteristická jeho odolnosť a teda príležitosť umiestniť ho do vonkajšieho prostredia, kde bude spoľahlivo slúžiť celé desaťročia.

Aj napriek odolávaniu náročnejším podmienkam nemá tendenciu hrdzavieť či defromovať sa, práve naopak. Uchováva si svoju dizajnovú stálosť, pričom údržba takýchto dverí je z hľadiska náročnosti minimálna.

Napriek tomu, že vravíme o pevnom a veľmi odolnom materiáli, si však po vizuálnej stránke nepredstavíme mohutnú a nemotornú konštrukciu. Hliník pôsobí skutočne elegantným dojmom, esteticky sa prispôsobuje a radí sa k hmotnostne ľahším materiálom. Predstavuje tým nielen praktickú stránku a funkčnosť, ale tiež kvalitný a oceniteľný dizajn.

Ubytovanie, exteriér, dom

Takéto prevedenie má schopnosť obohatiť aj svoje okolie, respektíve okolitý priestor, kde budú dvere umiestnené. Rovnako sa hodí pripomenúť, že typ hliníkových dverí sa spravidla vždy vyrába na mieru.

Hliníková forma predstavuje možnosť použiť veľkorozmerná sklá či väčší priestor zasklenia. Dotyčný dizajn následne pôsobí luxusnejším dojmom a do interiérov prináša viac svetla. Výborne sa hodí tiež k oknám a napríklad oproti plastovým dverám si dokážeme predstaviť ich vyššie ako aj širšie rozmery.

  • Vo všeobecnosti vravíme o výške cca 2 700 mm a šírke 1 260 mm.

Žlté dvere, vonku