Menu

Prečo byť verným zákazníkom jedného autoservisu

Na začiatok vám poviem jedno, už roky rokúce chodím do autoservisu Dubnica pitstopservis.sk. Prečo je pre vás táto informácia dôležitá? Pretože ak aj vy budete chodiť do jedného autoservisu a nemeniť ich ako špinavé ponožky, bude to pre vás nesmierne výhodné.

Muž opravuje auto na púšti

Spomínaný autoservis poskytuje aj výmenu pneumatík a dokonca ich predaj a taktiež predaj náhradných súčiastok do automobilov. Poskytujú všetky služby, a to od základného servisu, rýchlych opráv až po prípravu auta na technickú kontrolu. Ak by som to mal jednoducho zhrnúť, všetky služby na jednom mieste. Vlastné áno, pri servise a pneuservise je aj umyváreň áut. Vďaka tomu viem, že ak potrebujem svoje auto takpovediac „dať dokopy“, stačí mi ho odviesť na jedno miesto, nechať ho tam, automechanikovi odovzdať kľúče a večer si auto prevziať. Ako stály zákazník však máte aj množstvo ďalších výhod. Napríklad, vernostné zľavy, možnosť zaplatiť menšie opravy naraz, napríklad na konci mesiaca, alebo vtedy, keď dostanete výplatu a samozrejme, ako stály zákazník budete neraz uprednostnení na poradovníku. To je mimochodom asi ten najväčší plus. Raz som bol mimo domova a potreboval som opraviť aut. Niečo sa na ňom pokazilo počas cesty. Zavolal som do najbližšieho autoservisu a tam mi bolo povedané, že bohužiaľ, že prednosť majú stáli zákazníci, takže si budem musieť počkať také dva dni.

Chlapec s blond vlasmi opravuje koleso na aute

Možno sa pýtate, ako si vybrať jeden konkrétny autoservis. Podľa mňa by ste sa mali rozhodovať podľa týchto kritérií:

  1. Autoservis by mal byť čo najbližšie vášho domova, poprípade aj práce. Keď v ňom necháte auto, musíte sa bez neho dostať na niektoré z týchto dvoch miest.
  2. Plusovým bodom je, ak sa v blízkosti autoservisu nachádza aj autopožičovňa, tak vyriešite ten problém, že ste ostali bez auta.
  3. Všímajte si ceny a zľavy pre verných zákazníkov.
  4. Prístup je samozrejme tiež dôležitý a taktiež aj profesionalita a šikovnosť automechanikov.
  5. V neposlednom rade, všetky služby na jednom mieste sú len obrovským plusom.