Menu

Klasika pomaly ustupuje do úzadia

Nahradiť ťažké drevené palety výrobkami s nižšou hmotnosťou a lepšou skladovateľnosťou je možné, ak oslovíte spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá tento sortiment ponúka. Hovoríme o plastových paletách, vyrábaných zo 100% recyklovateľných materiálov, odolných a konštrukčne precízne prepracovaných. Sortiment plastových euro paliet sa delí na 8 štandardných veľkostí a 5 rozličných typov, pretože aj požiadavky z oblasti logistiky sú pestré. Modely musia byť vhodné do čistých priestorov, na vystavovanie, čo sa týka hmotnosti, tak by mali zastrešovať všetky možnosti, ťažké, stredné a ľahké. Takisto sa kladnú nároky na ich bezpečnosť, trvanlivosť, odolnosť, hygienu a ziskovosť.

Pevné, skladné a farebné

Výrobky spoločnosti Schoeller Allibert, plastové palety, sú skvelým doplnkom všetkých boxov a prepravných kontajnerov, pretože ich vyrábajú v klasických rozmeroch. Spĺňajú všetky platné normy, zvládnu aj ťažké náklady a sú recyklovateľné. Klasický rozmer 1200x800mm je základný, od neho sa odvíjajú ďalšie, upravené na mieru, ktoré výrobca poskytne zákazníkovi podľa jeho požiadaviek. Modely paliet RackPal a H1 patria momentálne medzi najobľúbenejšie. Všetky ponúkané palety sú na predaj vo verziách medium, light a heavy. Najbežnejšie sa s paletami stretávame v oblasti obchodu, v skladoch, logistických centrách, v maloobchodnej sfére, v automobilovom priemysle, farmácii a v mnohých ďalších odvetviach. Plastové palety sú v porovnaní s drevenými aj 3x drahšie, ale predsa sa oplatí investovať do ich kúpy, pretože majú oveľa dlhšiu životnosť, povrch nepotrebuje špeciálne ošetrovanie, nenahraditeľné sú v leteckej doprave hlavne z hľadiska hmotnosti, sú veľmi ľahko skladovateľné, čistenie si nevyžaduje nijaké zložité procesy, sú hygienické a recyklovateľné.

Úrodu budete mať kam uskladniť

Ak sme vás nepresvedčili o tom, že plastové palety Schoellerallibert sú výhodná kúpa, určite vám pomôže aj fakt, že napriek ich nízkej hmotnosti majú vysokú https://studentskefinancie.sk/univerzita/sk/ako-na-vysoku-skolu nosnosť, nepodliehajú korózii, pretože sú zo stabilného a odolného plastu, na vysokozdvižnom paletovom vozíku sedia perfektne a bezpečne, vydržia veľmi dlho a vybrať si môžete z viacerých typov a rozmerov. Svojou robustnou konštrukciou budú veľmi kvalitným pomocníkom pri akejkoľvek náročnejšej práci.