Menu

Veľa odevov v šatníku vám nezaistí bezchybný outfit

Prechodné a zimné obdobie v našom podnebnom pásme trvá väčšinu roka, preto je pochopiteľné, ak si vybavíme svoje šatníky viacerými kúskami, ktoré môžeme využiť každý deň počas jesene, zimy či skorej jari, keď ovzdušie ešte nie je prehriate a rána sú pomerne chladné. Tenšie aj hrubé bundy sa tak na tento čas stanú našimi každodennými spoločníkmi.

Káro na bundách a kabátoch je stále in

Množstvo odevov však nemusíte silou-mocou ešte bezhlavo zvyšovať, ale treba si kupovať kvalitné kúsky, ktoré vydržia viacero sezón, ak ich budete mať zopár a v univerzálnych farbách či strihoch, máte zaistené mnohoraké využitie a vždy iné kombinácie outfitu. BIG STAR vám takúto možnosť kúpy ponúka, pre ženy majú v zásobe rozličné strihy zimných búnd, ktoré sú šité z flísu, hrubých tkaných látok, z nepremokavých materiálov, bundy majú kapucne, ktoré sú ozdobené kožušinami či bez kapucní a podobne.

Bundy si ženy môžu kvalitne zimne bundy damskekupovať v kamenných obchodoch, tam si jednotlivé kúsky môžu aj vyskúšať alebo cez eshop. Skúšaním však zistíte, ktorý strih je pre vás ideálny, vzrastom menšie ženy by mali preferovať kratšie strihy búnd, aby v dlhých nepôsobili ako „stratené“, štíhle ženy to majú jednoduchšie, lebo im pristane čokoľvek, naopak moletnejšie by sa mali vyhýbať oversize strihom, tie im ešte viac pridajú na objeme.

Zimné bundy sa šijú s teplými podšívkami, kožušinou, vatovaním či výplňou perím, sú prešívané, v pekných farbách, pri ktorých nemusia váhať aj nad jasnejšími odtieňmi, aspoň tak si tmavé a ponuré dni prehrejú a budú v hmlistom počasí viditeľnejšie. Poľská značka BIG STAR myslí na každý typ ženskej postavy a na rozličné štýly, preto aj ich ponuka zimných búnd je rozmanitá a pestrá.

Do snehu iba v teplej bunde

Momentálne sa však nosia aj bundy bez rukávov, teda vesty, ktoré hrajú prím v tejto sezóne. Môžu byť ušité z látky alebo kožušinové, s hrubým svetrom dokážu zahriať rovnako dobre ako bundy s rukávmi. Rozhodnutie musí však prísť od ženy, len ona vie, čo chce a či sa módne výstrelky vyplatia, lebo väčšina z nich má iba krátke trvanie a v ďalšej sezóne je trendy opäť niečo iné.