Menu

Je chudnutie náročné?

Hovoril niekto niečo o chudnutí? Pevne dúfam, že nie, pretože ak je niečo mojou nočnou morou, tak je to práve chudnutie. S tým som sa totižto stretávala už na konci základnej školy. Veď to všetci veľmi dobre poznáme. Prichádza puberta, veci na našom tele sa začínajú trochu zaobľovať a jednoducho to všetko prechádza do štádia, kedy si hovoríte, že vám je naozaj naprd a radšej by ste urobili úplne čokoľvek len preto, aby ste schudli. Na druhej strane si musíte uvedomiť, že to nie je len tak. Ja som si tiež myslela, že mi stačí chvíľu pobehať na bežiacom páse a bude to. Nuž, také jednoduché to nebolo.

maso

Pochopila som, že za chudnutím je skutočne celá veda, ktorá má svoje presne stanovené pravidlá, ktoré len tak hocikto nepochopí. No napriek tomu je fajn, keď sa toho chytíte. Keď chytíte správnu vlnu, pôjde vám to oveľa ľahšie, ako si myslíte.

Ja som tú správnu vlnu nechytila ani na strednej. Akonáhle mi niekto povedal, že som schudla, chytila som sa toho a prestala som robiť všetko, čo som robila predtým. Ako sa dá čakať, dostavil sa jojo efekt a ja som bola presne tam, kde som začala. Až neskôr som pochopila, že chudnutie sa nesmie brať tak radikálne.

Chudnutím sa totižto toho dá naozaj veľmi veľa pokaziť. Pretože, nech robíte, čo len chcete, vždy môže prísť stav, kedy proste máte na niečo chuť tak veľmi, až sa tým prepcháte. Vtedy je jasné, že vaša diéta totálne stroskotala a musíte za to prebrať zodpovednosť.

rajčata

Ak mňa niečo neustále prenasledovalo, tak to bol vlčí hlad. Stále som liezla do chladničky, takže som vedela, že s tým budem musieť niečo urobiť, aby som sa prestala prepchávať. Phentermine bola jediná vec, ktorá mi reálne pomohla. Prečo? Pretože cez to všetko som jednoducho nemala chuť na jedlo. Miesto toho som chodila cvičiť a jedla som veci, ktoré boli zdravé. To mi skutočne pomohlo.