Menu

Vyberte si nový koníček : vzrušujúce aktivity

Ebru– akési výtvarné umenie, v ktorom je obraz najprv vytvorený špeciálnymi farbami na vodnej ploche a potom prenesený na plátno.
Quilling– krútenie v špirálovitých dlhých pásoch papiera a následné vytvorenie výsledných polotovarov veľkých alebo plochých dekoratívnych kompozícií. Táto činnosť sa po dostatočne dlhom zabudnutí stalo hobby dospelých a detí.
Kanzashiboli spočiatku vlasové ozdoby, ktoré boli vytvorené špeciálne pre konkrétne kimono. Teraz to je tiež umenie vytvárať šperky v podobe kvetov, motýľov a vtákov, z hodvábu (saténové) stuhy a ozdobné doplnky. Táto záľuba rozvíja jemnú motoriku.

rodina

Chov motýľovje exotický koníček, ktorý sa môže stať úspešným podnikaním. V dnešnej dobe sa jedná o chov okrídlených s vysokým dopytom – tie sú objednané pre svadby a výročia, ako dar. Okrem toho má toto hobby priaznivý účinok na nervový systém a pomáha obnoviť psychickú rovnováhu.
Capoeiraje brazílske bojové umenie, ktoré obsahuje prvky tanca, akrobacie a psychologickej hry. Toto hobby Vám nielen že pomôže udržať sa v skvelej kondícii ale Vás aj naučí dobre porozumieť ľuďom – predvídať následné činy druhých.

příroda

Scrapbooking– výroba a zdobenie fotoalbumov, ktoré obsahujú nielen fotografie, ale aj nezabudnuteľné nahrávky, novinové výstrižky, poznámky a iné.
Kreslenie s pieskomje technikou výtvarného umenia, v ktorej sú na sklenenom povrchu vytvorené úžasné obrázky s osvetlením. Ak to zaznamenáte na videokamere, môžete získať celý film s určitým príbehom. Navyše, piesok odoberá negatívnu energiu, upokojuje a toto hobby rozvíja fantáziu a priestorové myslenie.
Výroba mydlaje nielen veľkým koníčkom, ale aj príležitosťou používať výhradne prírodný produkt. S mydlovou základňou, prírodnými farbami, prírodnými arómami a rôznymi formami môžete vytvoriť vynikajúce ručné mydlo, ktoré bude nádherným darčekom pre blízkych a pre seba. Proces tvorby mydla je jednoduchý ale veľmi vzrušujúci.