Menu

Trendy na YouTube – Január 2018

·         YouTuberi
Matej Zrebný a Lukáš Frlajas nám ukážu ako to vyzeralo keď si vás najlepší kamarát nájde novú priateľku. Aj keď niekedy to vyzerá ako boj o priazeň o najlepšieho kamaráta no video určite stojí za pozretie.

youtube
 
Niektoré komentáre majú svoju atypickosť. Hlavne v vtedy keď sú slová či vety zle napísané a majú dosť veľa gramatických chýb. YouTuber Štúdio Moon sa na tieto komentáre pozrel a jeho relácie vás dostanú. Zasmejete sa na trápnych komentároch od ľudí ktorý komentujú všetko čo sa dá.
 
·         Hudba
Do kategórie trendy v sekcii hudba sa dostala aj skladba od speváčky Taylor Swift ktoré má featom s reperom Ed Sheeran pod názvom End Game. Vypočujte si skladbu ktorá dostáva nádych príjemnej tanečnej hudby.
 
Vráťme sa späť na Slovensko ku žánru repu. Nový rapper pod menom PAT urobil feat a najpopulárnejším reperom Rytmusom. Pod názvom chcú sa má dotknúť. Pôjde o skladbu ktorá vyvoláva emócie a napätie ktoré reperi dostávajú von . No viac sa dozviete po vypočutí v  tejto skladbe.

hudebník
 
Tomu ver je názov skladbu repera Otisa pod produkciou Grimasa. V tejto skladbe Otis repuje o tom akú cestu musel prejsť a čo všetko má za sebou. No v skutočnosti nejde ani tak o hudbu ako o klip. V samotnom klipe nájdete aj veľmi známych reperov ako Majk Spirit , Separ , Dame z Rytmus , a mnoho ďalších. Ide o vizuálnu skladbu ktorá si musíte pozrieť a hlavne vypočuť.
 
Presuňme sa o trochu ďalšej ku našim susedom . Český spevák Xindl X spolu zo Sabinov Ktokakovou naspievali pesničku Večne neverná. Na začiatku tejto skladby to znie ako melódia populárnej skladby despasito no celé sa to nesie stroskotanej lásky.
 
·         Hry
 
Okrem hudby a YouTuberov sú populárne hry. Medzi nebom určite patria veľmi známe hry ako Minecraft , GTA V , a Robolox a do trendov sa dostali aj hry ktoré sú menej známe ako napríklad Turmoil , Scrap Mechanik a podobne .