Menu

Vždy moderná šiltovka

Šiltovky sú modernou obdobou čiapok a klobúkov, majú celoročné využitie a sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Sú súčasťou moderného štýlu,dávno nie sú iba športové, kombinujú sa aj s elegantnými kúskami a vždy pôsobia príťažlivo, omladzujúco a moderne. Majú aj svoju nezameniteľnú funkciu, sú vhodnou pokrývkou hlavy najmä v letných mesiacoch, pri športovaní a sú zároveň aj módnym doplnkom. Svoj pôvod majú v dávnych baseballových kluboch a vždy mali logo športového klubu a tímu, čím sa vytvorila móda tímových šiltoviek, ktorá pretrváva dodnes. Postupne im začali konkurovať aj módne značky a módne domy, takže šiltovka s označením Guess, Calvin Klein a pod. už dnes nie je výnimkou.

moderné šiltovky

Jedno je isté, tešia sa mimoriadnej obľube a sú vyhľadávané. Inšpirujte sa a nájdite si svoju šiltovku aj v kolekcii šiltovka, ktorá je rozmanitá, ponúka vzory pre deti, dámy aj pánov, je farebná, nápaditá a originálna. Určite si vyberiete z mnohých farieb, aj vrátane bielych, tmavých a farebných, na výber sú aj rôzne materiály ako napríklad čistá bavlna, ktorá je vhodná najmä na letné obdobia, alebo zmes vlny a akrylu, ktoré sa dajú využiť aj v prechodných mesiacoch, prípadne semiš na zimné obdobie alebo sieťovina v zadnej časti vhodná na horúce letné dni. Zapínanie šiltovky a nastavenie jej objemu je unikátne, buď pomocou suchého zipsu, remienku alebo zacvaknutia, čím sa stáva šiltovka vhodnou pre všetky vekové kategórie.

šiltovky pre deti

Logá na šiltovke nesú názvy mnohých športových klubov a tímov, dámske prevedenia šiltoviek zjemňujú pastelové tóny s bielym logom. Ponúkané šiltovky majú ohnuté šilty alebo rovné, vrchný tvar šiltovky je buď v podobe bývalej baseballovej čiapky alebo jemne klenutý s možnosťou čiastočného alebo úplného pokrytia hlavy. Kolekcia Vám prináša inšpiráciu na módny kúsok, ktorý nikdy nevyjde z módy, vždy bude aktuálny.