Menu

Pravidelné čistenie klímy zvyšuje jej životnosť

Čistenie klimatizácie Trnava

Klimatizácia je skvelé zariadenie, ktoré nám v mnohom v letnom období uľahčuje život. Ak už klimatizáciu máte úspešne namontovanú a používate ju nejeden rok, dbajte o jej pravidelné čistenie. Údržba a prečistenie jednotiek prispievajú k dobrej funkčnosti klimatizácie a tiež k predlžovaniu životnosti. Prečistená klimatizácia môže mať dokonca o niečo nižšiu spotrebu, a to sa naozaj môže hodiť. V Trnave vám klimatizáciu príde rada vyčistiť firma MasterKlima. Každému zákazníkovi čistia a vykonávajú údržbu veľmi zodpovedne a kvalitne. Okrem vyčistenia sa klíma aj dezinfikuje a kontroluje. Dezinfekčný roztok pôsobí úspešne proti plesniam a baktériám, ktoré sa môžu vo vlhkom prostredí množiť. Pre zdravie je preto pravidelná údržba, čistenie a dezinfekcia klimatizácie tiež veľmi dôležitá.

spálňa s klimatizáciou

Čo všetko je v údržbe klimatizácie od MasterKlima zahrnuté?

Okrem vyčistenia vonkajšej a vnútornej jednotky klimatizácie, čo znamená čistenie použitím spreja a umytie niektorých súčastí klímy, je to ďalej práve spomenutá dezinfekcia proti plesniam a baktériám. Potom sa kontroluje tlak chladiaceho média, aby sa zabezpečil bezproblémový chod kompresora. Kontroluje sa aj elektrické zapojenie, odtok a ďalšie súčiastky. Nielen, že budete mať klimatizáciu čistú, môžete sa spoľahnúť aj na kontrolu jej funkčnosti. Vaša klimatizácia tak bude ako nová na novú „chladiacu sezónu“.

miestnost s klimatizaciou

Cena čistenia klimatizácie

Pre Trnavu a okolie je cena za čistenie a údržbu klimatizácie 55€. V cene je zakalkulovaná už aj doprava na miesto, práca a použitie čistiacich a dezinfekčných prostriedkov. Neváhajte preto využiť spoľahlivé a kvalitné služby MasterKlima pracovníkov, ktorí radi prídu vaše klimatizácie pravidelne vyčistiť. Nezáleží pritom, akú značku alebo typ klimatizácie máte, vyčistia vám akýkoľvek druh.