Menu

Virtuálne sídlo ako prestížna adresa pre vašu firmu

Pri zápise vašej firmy do Obchodného registri SR musíte takisto uviesť, kde sa bude nachádzať kontaktná adresa na tento podnikateľský subjekt. Teda musíte sem uviesť firemné sídlo.

Je však výhodou, že nemusí ísť o adresu, na ktorej sídli váš podnik a dokonca si k tejto príležitosti nemusíte ani prenajímať drahú kanceláriu. Pokojne môže ísť napríklad o adresu vášho bydliska či prakticky akejkoľvek nehnuteľnosti, ku ktorej máte nejakým spôsobom povolený prístup. V prípade zapísania nehnuteľnosti v prenájme však pravdepodobne budete potrebovať aj súhlas vlastníka daných priestorov.

Perá. zmluvy

Najčastejšie sa k dotazu firemného sídla evidujú prenajaté kancelárie (čo je spravidla drahé) alebo potom byty či domy (čo môže narušiť súkromie). A tieto nevýhody doteraz často využívaných možností dali vzniknúť službe virtuálne sídlo https://41business.com/virtualne-sidlo.

  • Výsledkom sú v súčasnosti obľúbené virtuálne sídla za nízke mesačné poplatky, vďaka ktorým sa dá účinne oddeliť biznis a firemná pošta od súkromného či rodinného života.

A ďalšou známou výhodou v ich spojitosti je aj to, že týmto spôsobom môžete pre vašu firmu získať lukratívnu adresu. Napríklad v Bratislave alebo v Košiciach, vo väčších mestách a v centre biznisu na SR, čo teda spraví dobrý dojem na obchodných partnerov, s ktorými budete chcieť v blízkej budúcnosti rozbehnúť spoluprácu.

Kancelária, stôl, laptop

  • Adresa v centre biznisu na Slovensku poskytuje dojem solídnej firmy, zároveň anonymitu a splynutie medzi ostatným väčšími a menšími podnikmi v danej oblasti.

Okrem získania lukratívnej adresy a kontaktného miesta vašej firmy získate aj doplnkový servis, ktorý sa s týmito náležitosťami spája. Pôjde totiž o reálnu budovu s recepciu a poštovou schránkou, kde sa tak bude preberať vaša prijatá firemná pošta, o ktorej príchode budete vždy notifikovaní. A následne sa vám táto môže napríklad preskenovať a poslať na e-mail.

K doplnkovým službám sa radí aj možnosť v prípade potreby získať zasadacie priestory.