Menu

Svadobné oznámenia pre každú svadbu

Mať originálne a najkrajšie svadobné oznámenie je snom každého páru. Svadba je predsa vyjadrením Vašej lásky a náklonnosti a Vy si prajete oznámiť hosťom, že o chvíľu ste už oficiálny pár.

S ich výberom Vám pomôžu svadobné oznámenia . Ponúknu Vám kompletný servis vrátane návrhu, vytlačenia, grafickej úpravy a celkového prevedenia svadobných pozvánok. K tomu Vám poradia s výberom vhodných doplnkov ako sú napríklad menovky, etikety na svadobné víno, výslužky, značky na autá a iné drobnosti.

dinner-1284245_640

V ponuke je množstvo návrhov a takisto aj nespočetne veľa grafických úprav. Takisto možnosti tlačenia sú na výber – v ponuke je veľa druhov papiera, lesklý, matný, kriedový, s povrchovou úpravou, ornamentami, zarezaný a ďalšie. Stačí sa inšpirovať a vybrať si.

Vždy sa vychádza z Vašej predstavy a zadania. Vaše návrhy môžu byť klasické, moderné, elegantné, retro, vintage, netradičné. Výnimkou nie sú ani pozvánky s karikatúrou alebo folklórnym motívom. Každá je jedinečná a vyjadruje práve Vás.

Veľkosť pozvánky je spravidla v rozmere 14,5 x10 cm, ale na požiadanie je možný akýkoľvek rozmer.

Čo sa týka farebného a grafického prevedenia odborníci Vám poradia ako podporiť a správne vyjadriť Váš nápad.

Vaše svadobné oznámenie je vyjadrením Vašej lásky ale samozrejme aj Vášho prístupu ku svadobným hosťom. Preto je potrebné premyslieť jeho celkové vyznenie.

wedding-688924_640

Drobné doplnky podporia Vaše pozvánky – či už etikety na svadobné víno alebo pozvánky k stolu alebo svadobné obálky. V poslednom období sa tešia popularite netradičné svadobné oznámenia, ktoré sú originálne a jedinečné Všetky doplnky je potrebné vždy zladiť, aby celok pôsobil v jednom štýle.

Vkusné sú napríklad svadobné obálky pre svadobné oznámenia, do ktorých vložíte aj pozvánky k stolu.

Takisto svadobné pečiatky s Vašimi menami zaujmú a svadobným hosťom veľa o Vás napovedia.

Svadba je zmesou lásky, emócií ale aj drobností, ktoré je doplnia.