Menu

Radi nakupujete po internete?

Je to pohodlné, príjemné strávenie voľného času a čas, kedy čakáte na to, keď vám niečo má prísť je veľmi vzrušujúci, vy ste plný očakávania a už sa neviete dočkať, tak iba každý chvíľku nakúkate von oknom, či už konečne nejde kuriér, ktorý vám má váš vysnívaný balíček dopraviť.
Nakupovanie on-line je veľká zábava, je veľmi príjemné, prehľadné aj spoľahlivé a pohodlné. Nemusíte sa nikam náhliť, nikam hnať, jediné čo potrebujete je spraviť si šálku kávy a vrhnúť sa do prehrabávania sa v internetovom šatníku nejakej z vašich obľúbených e-shopov. Aké sú však užitočné rady alebo typy, o ktorých ste možno nevedeli?nákupní tašky.jpg

  • Filtre –využívate pri takomto shoppingu filtre? Je to jedna z kolónok, ktorá je hneď hore pri názvoch kategórii, teda aspoň väčšinou. Tu si viete vyklikať úplne podrobne všetko o čo máte presne záujem. Ak chcete, môžete si zvoliť farbu, typ, strih, veľkosť, podkategóriu, jednoducho všetko. Takéto filtrovanie produktov vie vaše nakupovanie oveľa viac spresniť a je veľmi výhodné najmä ak hľadáte niečo konkrétne podľa vašich predstáv, alebo ak obchod ponúka príliš veľa produktov v ktorých sa viete len veľmi ťažko orientovať.
  • Zoradiť podľa –v tejto kolónke, ktorá by mala byť podľa správnosti veľmi blízko kolónky filtre si zasa viete zvoliť podľa akého štandardu chcete, aby vám boli príspevky zobrazované. O čo ide? Ak napríklad hľadáte niečo čo je v predajni najdrahšie, alebo naopak ak nemáte príliš veľa peňazí viete si ceny zoradiť a to buď vzostupne alebo zostupne od nevyššej po najnižšiu a naopak, od najnižšej po najvyššiu. Ďalej tu zvykne byť aj sekcia najobľúbenejšie či najpredávanejšie, kde sa vám vyobrazia najlepšie predávané produkty podniku.

platební karta.jpg

  • Porovnávajte –v takomto obchode sa môžete rozhodovať s oveľa väčším prehľadom, pretože si máte z čoho vyberať a takmer určite nič neprehliadnete. Nevýhodu však predstavuje najmä nemožnosť vyskúšania a to, že to chvíľu celé trvá. Produkt však môžete vrátiť, ak vám veľkosť nesadne.