Menu

Do bubliniek zabalíte čokoľvek

Ľudia žijú roztrúsení po celom svete a do mnohých jeho kútov sa odsťahovali aj naši rodinní príslušníci či príbuzní a známi. Byť s nimi v kontakte je pre nás dôležité, prostredníctvom poštových služieb im tak môžeme posielať darčeky či iné potrebné dokumenty. Keďže vzdialenosti sú v mnohých prípadoch veľké, je dôležité, aby bolo všetko, čo chceme poslať, zabalené dôsledne a kvalitne.

obálky 5

Poštové zásielky musia prekonávať dlhú cestu, počas ktorej nimi manipulujú prepravcovia, sú vystavené mrazu, slnečnému žiareniu, prachu či vlhkosti a tiež mechanickému poškodeniu, preto by sme mali dbať na odolné obaly, do ktorých tovar balíme. Spoľahnúť sa na to, že adresát svoju poštu dostane v poriadku a nepoškodenú môžeme vtedy, ak použijeme bublinkové obálky 2packsk. Vyrábajú sa z plastu, odolného voči poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu, formáty sú takisto v ponuke v mnohých rozmeroch, aby ste pohodlne zabalili tovar mnohorakých veľkostí. Už samotný názov prezrádza, že obálka je z vnútornej strany vyrobená z bublinkovej fólie, čo z nej robí odolnú a pevnú schránku na akékoľvek zásielky.

world-4292933_640

Bublinková fólia má za úlohu dôkladne ochrániť obsah obálky, nech je to dôležitý dokument či krehký darček alebo textil, v jej vnútornom priestore budú výborne chránené pred nešetrným zaobchádzaním a častým prekladaním počas prepravy, nezničí ich ani voda, sneh, slnečné lúče alebo nečistoty. Zabalenie tovaru je veľmi jednoduché a nenáročné, tak ako aj jej zalepenie, na ktoré slúži lepiaci pásik na boku obálky. A aby bolo aj posielanie poštových balíkov zábavnejšie, na trhu sú na výber v bielej farbe, takisto v čiernom matnom odtieni alebo veľmi originálnej holografickej potlači. Výber je široký, rozhodnutie je len na vás, čomu dáte prednosť. Ale jedna skutočnosť je pre všetky obálky bez rozdielu farebného odtieňa spoločná: odolnosť a kvalita materiálu. Spokojní budete nielen vy, ale aj adresát, keď dostane zásielku v poriadku a nepoškodenú.