Menu

Aby všetko fungovalo tak, ako má

To, že je muž výkonný v posteli, je pýchou každého zástupcu mužského pokolenia. Nebudeme si klamať, môžete si nahovárať čo chcete, ale v skutočnosti je to tak. S „výkonom“ pri sexe, súvisí úzko vaša erekcia. Tá môže fungovať na sto, no i na dvadsať percent. Asi netreba hovoriť, že druhý prípad nie je utešujúci. Čo robiť aby všetko fungovalo tak, ako má? Vyskúšajte pravidelnú masáž penisu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/.Starší muž v baretke a dlhými fúzmi.jpg
Masáž penisu dokáže mužský pohlavný orgán dokonale prekrviť. Pravidelné prekrvovanie, pritom patrí medzi základné zásady toho, ako si udržať zdravie erekciu bez akýchkoľvek problémov. Nepochybným prínosom je aj to, že pri masáži penisu, dochádza k veľmi dlho trvajúcemu stoporeniu. To súvisí aj s prekrvením, ale taktiež s akýmsi tréningom svalov a iných drobných orgánov v mužskom pohlavnom orgáne, ktoré s erekciou úzko súvisia.

Ako masírovať

Poznáme viacero druhom porúch erekcie.

  • Predčasná ejakulácia
  • Slabá erekcia
  • Krátko trvajúca erekcia

Muž v čiernej bunde stojí na okraji jazera a pozerá na veľké skaly.jpg
Od toho, ktorou poruchou trpíte, by sa mal odvíjať aj spôsob masírovania. Pri problémoch s predčasným vyvrcholením, pomôže najviac pomalé a dlhé masírovanie. Vašim cieľom, by malo byť predlžovanie času vašej výdrže. Ak máte problémy s krátkou erekciou, masírovanie by malo prebiehať trošku „živšie“, ale taktiež dostatočne dlho. Ak počas masáže dôjde ku skončeniu erekcie, netrápte sa a pokračujte ďalej. Pri problémoch, kedy k erekcii ani nedôjde, by mala byť masáž intenzívna a pokojne kratšia. V momente, keď sa váš stav zlepší, by ste mali spomaliť a čas predĺžiť.

Aby vám masáž penisu pomohla s erekciou, nie je dôležitá len technika a dĺžka masáže, ale taktiež vaše psychické rozloženie. Musíte byť dokonale uvoľnení, nemyslite na prácu a povinnosti. Určite nemyslite ani na svoje problémy s erekciou. Snažte sa čo najviac vypnúť a oddávajte sa pôžitku. Ak budete pri masáži napnutí a budete sa extrémne sústrediť na to, aby erekcia fungovala správne, všetko iba skomplikujete a nemôžete čakať želané výsledky.