Menu

Krása v jednoduchosti

Krása a čaro ktoré sú ukryté v jednoduchosti a jemnosti – Sklenené dvere posuvné

Túžite po sklenených posuvných dverách ale neviete ako si správe vybrať a ktoré sú pre vás tie naj? Spýtajte sa na ten správny systém odborníkov!

Minimalizmus a jednoduchosť sa stávajú postupom času čím ďalej tým viac módnym trendom ktoré mu sa dá ťažko uniknúť. Do módy vstupujú priestranné presvietené priestory s minimom nábytku. A čo tak sklenené posuvné dvere, ktoré vám vedia priestor nie len presvietiť, ale dodať mu aj pokojnú atmosféru. Masívne dvere a rámy začínajú byť úplne out!

door-113355_640

Čo všetko vám vedia tieto dvere ešte ponúknuť?

Dvere sú jednoducho používateľné a hlavne funkčné, čo vás oslobodzuje od trápenia sa s mohutnými a ťažkými dvermi. Rovnako je plusom aj to, že vďaka svetlu ktoré cez ne pohodlne prekĺzne do miestnosti dodávajú vašej miestnosti opticky väčšiu veľkosť, čo už v spomínanom čare minimalizmu a jednoduchosti dokáže nahnať bodíky naviac. Niekto by mohol povedať a tvrdiť, že tieto dvere najmä v domácnostiach kde sú malé deti môže pôsobiť nebezpečne. Toto tvrdenie by malo zmysel, no záhada je v tom, že na tvorbu týchto dverí sa používa takzvané tvrdé alebo kalné bezpečnostné sklo, ktoré chráni tieto dvere od jednoduchého rozbitia, no zároveň na vás nepôsobí mohutne a ťažko.

Príde vám to tak, že takéto dvere nemajú dušu a sú nudné? Je tu odpoveď aj pre vás. Vďaka pieskovej metóde možnosti lepenia grafických fólií a priamej tlači na sklo sa môžu stať vaše sklenené posuvné dvere jedným z najoriginálnejších kúskov vašej domácnosti a tak sa stať aj módnym doplnkom, ktorý vám bude každý závidieť!

architecture-4748201_1920

Zopakujme si teda hlavné plusy

  • Funkčnosť
  • Estetická jednoduchosť
  • Bezpečný materiál
  • Skvelá cena

Čo viac si teda môžete želať?