Menu

Chcete zažiť výnimočné zážitky (nielen) na Slovensku?

Slovensko je malou krajinou, ktorá vám však dokáže ponúknuť množstvo zaujímavých a kreatívnych tipov na trávenie voľného času. Nemusí ísť len o dovolenku, ale tiež o zaujímavé gastronomické, či adrenalínové zážitky. Taktiež Slovensko ponúka aj množstvo relaxačných pobytov, kozmetických a kaderníckych procedúr, či športových aktivít.
Pokiaľ teda chcete zažiť množstvo nových zážitkov, nemusíte cestovať ďaleko. Stačí ak sa poriadne poobzeráte okolo seba, prípadne využijete služby vyhľadávača. Možno vás až prekvapí čo všetko na Slovensku môžete nájsť a pri tom neprecestovať veľa kilometrov.

slovenský zámek

Internetový portál Zľava dňa
Pokiaľ ste ešte o portáli Zľava dňa nepočuli, ide o webovú doménu, ktorá zhromažďuje aktivity, služby a tovary (nielen) v rámci Slovenskej republiky.Vďaka tomu máte prehľad o všetkých možných ubytovaniach, reštauráciách, wellness aktivitách a športových aktivitách. Všetko veľmi prehľadne a rýchlo nájdete priamo na webovej lokalite.
Avšak to nie je všetko. Stránka Zľava dňa vám navyše ponúka na jednotlivé tieto ponuky výhodné kupóny. Ich zakúpením môžete ušetriť a získať zaujímavé a nevšedné zážitky so svojimi blízkymi. Zoznam jednotlivých aktivít je neustále aktualizovaný pre rozšírenie výberu.

jezero na slovensku

Ku každej ponuke máte k dispozícii aj stručnú charakteristiku. Charakteristika ponuky vás oboznámi s konkrétnym obsahom a taktiež aj s konkrétnou lokalitou, pre ktorú je ponuka aktuálna. Avšak všetky ponuky môžete aj priamo pri vyhľadávaní filtrovať podľa rôznych kritérií.
Veľmi výhodné je tiež využiť portál na výber ideálneho darčeka. Môžete sa tak dostať k veľmi výhodným ale aj zaujímavým a kreatívnym tipom na darčeky pre vašich blízkych. Okrem toho, že máte na výber z rôznych kategórií, môžete si vyberať aj s ohľadom na cenu. Ponuky nájdete v širokej cenovej relácii.
Okrem tipov na trávenie voľného času však môžete vo vašom regióne vyhľadať aj rôzne procedúry.Či už ide o masáže, kozmetiku, kaderníctvo, estetickú medicínu, či zdravotnú starostlivosť môžete sa dostať k zaujímavým a jedinečným ponukám. Takisto však nájdete aj aktivity pre deti, či už v rámci športu alebo kultúry.

wellness procedůry

V rámci blogu Zľava dňa si môžete prečítať aj množstvo kreatívnych článkov na rôzne témy. Môžete tak načerpať inšpiráciu na cestovanie, ale zároveň sa aj dozvedieť viac o ponukách v rámci portálu. Zaujímavým projektom je aj #ObjavteSlovensko. V tejto sekcii nájdete napríklad aj interaktívnu mapu najkvalitnejších zariadení.
Pokiaľ teda radi spoznávate Slovensko a vychádzate zo svojej komfortnej zóny, tento tip je presne pre vás. Portál Zľava dňa môže byť veľmi zaujímavou a výhodnou alternatívou na strávenie voľného času. Ponuku sa oplatí neustále sledovať, aby ste mali prehľad o vždy aktuálnych ponukách pre váš región.