Menu

Strieborné náramky, ktoré očaria štýlom a eleganciou

Strieborné šperky sú na rozdiel od drahých zlatých alebo platinových klenotov cenovo ideálnym doplnkom vhodným do spoločnosti, na výnimočné príležitosti a rovnako aj na bežné nosenie. Kolekcia strieborné náramky sa vyznačuje kvalitnými, modernými vzormi, nadčasovým trendom, precíznym spracovaním, vysokou kvalitou zapínania a rozmanitými prevedeniami. Ponúkané strieborné náramky sú vhodné ako darček pre muža alebo ženu, ich hodnota a kvalita je vysoká, sú výnimočné a vždy originálne. Kolekcia ponúka náramky pre moderných mladých ľudí vo forme šnúrkových retiazok s vkusnými striebornými príveskami, ktoré sú milou spomienkou, darčekom alebo pozornosťou kúpenou pre seba.

strieborné šperky

Nezastupiteľné miesto v nej majú aj elegantné náramky, či už vo forme hladkého strieborného kruhu alebo v kombinácii s drahými kameňmi ako sú napríklad farebné zirkóny, opál, topás alebo iné drahé kamene. Ich lesk a farebnosť vhodne ladí s kovovou krásou striebra, zjemňuje ju a vytvára zo striebra ženský náramok, ktorý upúta.

strieborný náramok s drahým kameňom

Strieborné náramky pútajú pozornosť, sú ozdobou jemného ženského zápästia a zvýrazňujú pôvab a krásu ženy. Zároveň podčiarkujú jej štýl, dotvárajú bodku jej oblečeniu. Ich kvalita je vyjadrená puncom a čistotou o hodnote 925/1000, čo je hodnota naozaj kvalitného striebra. V prípade spoločenských strieborných náramkov je na ich povrchu nanesená vrstva rhódia, ktorá zabraňuje oxidácii striebra a jeho sčernaniu. Elegantná kolekcia náramkov určená výhradne do spoločnosti je pozlátená, má elegantné jemné vzory, ktoré vytvárajú z náramku dokonalý šperk.

Strieborný náramok sa vhodne kombinuje aj s inými striebornými doplnkami vo forme retiazky, brošne, prsteňa a veľmi vkusne vyzerá napríklad aj s bižutériou. Tu ale naozaj platí pravidlo, že menej je viac a neodporúča sa kombinovať veľa farieb a veľa vzorov. Zanikla by tým krása striebra, ktorá má svoje dominantné postavenie v šperku.