Menu

Skryté aplikácie a služby LinkedIn

Vzhľadom k tomu, že svet migruje na mobilné výpočtové systémy, spoločnosť LinkedIn vyvíja aplikácie na uspokojenie dopytu. Podľa spoločnosti LinkedIn využíva viac ako 60 percent členov mobilnú aplikáciu na prístup na stránku. To je obrovský posun vpred prihliadnuc, že ľudia trávili väčšinu svojho času na stolových počítačoch
Dovoľte nám predstaviť vám niekoľko z najobľúbenejších aplikácií pre mobilné zariadenia LinkedIn, z ktorých všetky sú voľne dostupné  k stiahnutiu a zlepší váš zážitok zo služby LinkedIn.

internet

LinkedIn Mobile App
LinkedIn vyvinul aplikácie pre iPhone a Android smartphony. Aplikácia LinkedIn je bezplatná a bez problémov sa pripojí k vášmu účtu LinkedIn zo svojho telefónu. Aplikácia je dobre navrhnutá, rýchla a ľahko použiteľná. Umožňuje vám kontrolovať správy, pozývať ľudí na pripojenie, kontrolovať aktualizácie a odosielať správy.
LinkedIn Messaging je účinný spôsob, ako začať rozhovory s klientmi alebo veľkými partnermi. V grafike sú oznámenia, kde vidíte, kto komunikuje s vašimi príspevkami, prijíma vaše pozvánky na pripojenie a majú pracovné výročia alebo narodeniny. Aplikácia tiež umožňuje aktualizovať svoj profil a zobraziť štatistiku siete, vrátane toho, kto si pozrel váš profil, zobrazenia príspevkov a koľkokrát ste sa objavili vo vyhľadávaní.

LinkedIn SlideShare
Jeden zo skrytých drahokamov spoločnosti LinkedIn, ktorý funguje dobre na mobilnom telefóne, je SlideShare, aplikácia a webová lokalita, na ktorej môžete nahrávať prezentačné súbory programu PowerPoint, infografiky, súbory PDF a dokumenty.

lindekin

LinkedIn Learning
LinkedIn Learning má tisíce online kurzov a videí pokrývajúcich všetky aspekty podnikania. Obsah je rozdelený do kategórií Subjekty, Softvér a Vzdelávacie cesty.
Dostanete plný prístup k službe LinkedIn Learning, keď máte prémiový účet. Ak nemáte prémiový účet, môžete sa prihlásiť na LinkedIn Learning za 29,95 dolárov za mesiac alebo si kúpiť ročné predplatné za 299,88 dolárov.

LinkedIn Sales Navigator
Sales Navigator je vlajkovou loďou LinkedIn nástroja pre predajných profesionálov, ktorý vám pomôže nájsť potenciálnych zákazníkov a účty na vašom cieľovom trhu, prepojiť alebo poslať správy potenciálnym zákazníkom a získať aktuálne informácie v reálnom čase, keď ste na cestách.
S Navigátorom predaja môžete sledovať cieľové spoločnosti a kľúčových členov týchto organizácií, aby ste okamžite počuli o novinkách alebo kľúčových personálnych zmenách.