Menu

Levitra: Schopný konkurent známej viagry

Ak sa u muža dostavia príznaky, ktoré majú blízko k charakteristike erektilnej dysfunkcie, ešte nemusí byť všetko stratené. Takýto problém sa ešte stále dá zahnať a odstrániť ho. Tento neželaný stav je riešiteľný/liečiteľný a to včasnou diagnostikou a následným dodržiavaním pokynov, ktoré stanoví lekár. Takisto vieme, že nejeden muž rieši tieto možné nedostatky jednou pilulkou, čím zabráni zlyhaniu. Tou najznámejšou je zrejme „modrá tabletka“ s názvom viagra, avšak od jej vzniku už stihlo na trh pribudnúť veľa ďalších a takisto kvalitných alternatív. K tým účinným a prakticky s totožným princípom účinkov sa radí tiež levitra.Žena, sexi krivky.jpg
Tieto stále známejšie tablety obsahujú látku vardenafil, ktorý má na ľudské telo účinok, akým je kvalitnejší, respektíve silnejší prietok krvi a uvoľnenie svalstva. Tým pádom sa svojim vplyvom podobajú najznámejšiu konkurentovi, čiže viagre. Oba tieto lieky sa radia do kategórie liečiv, ktorých prioritnou funkciou je dosiahnuť lepšie prekrvenie v oblasti penisu, čím následne vzniká kvalitnejšia erekcia.
Vzájomne sa líšia predovšetkým po vizuálnej stránke, konkrétnejšie svojim sfarbením. Zatiaľ čo pod pojmom „modrá pilulka“ vieme, o aký typ tabliet ide, spomínaná druhá alternatíva vo forme levitry je charakteristická oranžovou farbou.Kravata a spodné prádlo.jpg

  • Ako už bolo spomenuté, disponuje v tomto prípade efektívnou látkou, čiže vardenafilom, pričom máme na výber tieto možnosti na základe obsahu: 2,5 mg, 5 mg a 20 mg.

A ako je to s dĺžkou účinku, respektíve jeho nábehom a následným trvaním?
Vplyv tohto lieku je možné cítiť cca po 25 minútach a následne trvá až 4 hodiny. Tieto parametre sú však orientačné, môže totiž záležať od aktuálneho fyzického stavu tela, takisto nemáme všetci rovnaké telesné predpoklady.
Čo sa týka ceny, tá je závislá od veľkosti balenia, no okrem oficiálneho prípravku existujú tiež viaceré generiká.