Menu

Kompaktné led svietidlá na váš strop

Nie je to tak dávno, kedy sa k jasným favoritom z hľadiska funkčného osvetlenia interiérov radili hlavne stropné svietidlá. Táto obľúbená voľba bola výsadou ako rodinných, tak aj komerčných interiérov. S technológiou LED prišlo na trh s osvetlením okrem úsporných a ekologických svetiel  niekoľko ďalších zaujímavých alternatív a v súčasnosti sa tak popularite teší led svietidlo, ktoré sa umiestni na strop.Na tejto forme svietidiel je obľúbeným fakt, že poskytujú univerzálne osvetlenie a pritom vravíme o premyslenom dizajne, čo sa v danej miestnosti postará o efektívne šetrenie priestoru. K tomu samozrejme môžeme prirátať vlastnosti špecifické pre LED, k akým sa radí úspora energií, využívanie modernej technológie a dlhá životnosť svetlo emtitujúcich diód.

svietiace diódy

Dokážeme ich využiť všade,…

Univerzálny dizajn svietidiel umožňuje umiestniť ich prakticky do ľubovoľných priestorov. Spoľahlivo ich využijete bežne v kuchyni, ale rovnako tak v obývacej a detskej izbe, chodbe, kúpeľni, no funkčným prvkom budú tiež vo vašej pracovni. Tým pádom je ich efekt prínosný aj v kancelárii, v pracovných a tiež komerčných priestoroch vo všeobecnosti.

Kompaktné umiestnenie svietidla na strop prinesie miestnosti bohaté svetlo, ktoré funkčným spôsobom rozžiari svoje okolie. Dnešný trh s technológiou Light Emitting Diode navyše prináša možnosť vybrať si niekoľko alternatív z hľadiska svietivosti a teploty farby. Osvetlenie sa preto dá dokonale prispôsobiť konkrétnej časti vášho interiéru.

stropné svietidlá

Novšia technológia značí pokrokové možnosti,…

U niektorých nových modelov stropných led svietidiel  dnes nájdete dokonca vstavaný reproduktor a pripojíte sa k nemu cez bluetooth. Niektoré vám zasa miesto obyčajného svetla poskytnú rôzne zaujímavé vizuálne efekty ako napr. hviezdnu oblohu. Štandardom sa ale stáva možnosť regulovať stmievanie prostredníctvom diaľkového ovládača. Praktickým spôsobom sa tak dá hocikedy a behom pár sekúnd meniť intenzita svetla.

3.7/5 - (3 votes)