Menu

Dar na diaľku

Máte dilemu. Vaša teta má narodeniny. Váš bratranec promuje. Váš strýko má poslednú rozlúčku. A vy nemôžete z rôznych dôvodov vycestovať.  Ako to urobiť? Na poštu sa spoľahnúť nedá vždy.

fotky

Využite zásielkovú službu.
Dnes existujú rôzne možnosti. Tete môžete dať doručiť kyticu, kolegovi víno s poďakovaním, bratrancovi šampanské, na pohreb veniec so stuhou…
Výborný darček sú chutné kytice, kde bude doručená krásna kytica z ovocia a čokolády, alebo pre chlapa kytica s klobásou. Zeleninová kytica je skvelý darček pre niekoho, o kom viete, že sladké nemôže. Darčekové koše potešia každého.
Sú rôzne stránky, kde si môžete objednať darčeky od výmyslu sveta. Humorné, praktické, na ozdobu, darčeky do domácnosti a veľa iných možností je na výber.
Úžasným darčekom je fotokniha. Ak máte dobrého priateľa, s ktorým ste trávili spoločné chvíle, zažívali zážitky, prípadne ste boli na jeho oslavách v minulosti, môžete mu dať vyrobiť knihu spoločných spomienok. Takisto vám vedia vyrobiť tričko s fotkou, hrnček, uterák, osušku, vankúš, pohľadnice, fotoobraz, puzzle, pexeso .Je to úplne jednoduché. Vyberiete si z ponuky firiem, ktorá tieto knihy vydáva. V ich editore si vyberiete tvar knihy a vkladáte zo svojho počítača fotky podľa vášho výberu. Potom len vyplníte údaje kam a kedy sa má váš dar doručiť.

dekorace

Ako postupovať?
Cez web si objednáte darček. Zadáte adresu, kam sa má zásielka doručiť, meno obdarovaného. Zvyčajne sa pripájajú gratulačné kartičky, aby obdarovaný vedel, kto mu darček posiela. Zaplatíte online a kuriér doručí váš darček priamo do rúk oslávenca.
Výhoda je to, že túto službu môžete využiť i v zahraničí, kde objednávku zadáte v tej krajine, kde sa oslávenec nachádza. Podmienkou je presná znalosť adresy. Cez web ide všetko.
Je to skvelá služba, ktorá nám pomôže a poteší, keď nemôžeme obdarovať osobne.