Menu

Ako žena dosiahne, čo chce?

Ľudia si myslia o ženách čokoľvek. Opravím sa. Chlapi si myslia o ženách naozaj všeličo. Okrem toho aj to, že im je najlepšie, keď stoja za hrncami. V dnešnej dobe už kulinárske umenie možno ovláda stále menej a menej žien, to však neznamená, že by ste s tým nemohli niečo urobiť. Ja som žena, ktorá varenie totálne miluje a urobila by čokoľvek preto, aby mohla za tými hrncami stáť. Môj manžel to na mne úplne miluje, pretože, samozrejme, môže mať doma vždy plné bruško. No musím povedať že miestnosť, v ktorej varím, vyzerá totálne otrasne.

linka

Schválne to nazývam miestnosť a nie pravé meno, pretože kým mi tam nedá poriadne spotrebiče a osvetlenie kuchynskej linky. Inak to jednoducho ani nepôjde, a to hovorím úplne bez srandy. Mala by som sa však zamyslieť aj nad tým, čo vlastne chcem tým všetkým povedať a prečo je to pre mňa také dôležité. Keď chcete, aby vaše ženy perfektne varili, dajte im priestor, kde sa môžu skutočne vybúriť a kde sa im bude páčiť variť pre vás a aj pre vašu rodinu. To je niečo, na čo sa musíte zamerať. To je niečo, čomu sa musíte jednoznačne venovať a inak to proste nejde a nepôjde.

kuchyňská linka

Keď som toto všetko povedala môjmu mužovi, najprv sa na mňa pozeral ako puk, že čo by som vlastne chcela. Potom som však povedala niečo, čo pozná každá žena a veľmi dobre vie, že ak niečo na chlapa patrí, tak je to určite iba toto. Vyhrážala som sa mu. Povedala som mu, že ak s tým niečo neurobí, tak jednoducho odmietam variť. Skutočne by ste sa čudovali, keby ste videli, ako rýchlo bol schopný začať zháňať všetko, čo som chcela. Niekedy proste naozaj stačia len tie správne slová na to, aby žena dosiahla to, čo naozaj chce. Myslím si, že by si zo mňa mali brať príklad. Nesmie to však byť pravidlom, lebo váš partner na to príde, takže pozor. Musíte odhadnúť tú správnu mieru a potom už len uvidíte, aké veci sa budú diať.

Štítky: