Menu

Aké tričko by sa k Vám hodilo najviac?

Ak hľadáme praktické riešenia do každodenných situácií, podstatnú mieru záujmu by sme mali venovať i praktickému oblečeniu. Veď práve oblečenie je našim celodenným spoločníkom a možno poznáme ten pocit, ak je nám nepohodlné alebo nám v určitom smere dokáže liezť na nervy. Takýmto situáciám by sme sa mali vyhnúť a pri výbere oblečenia tak rozmýšľať okrem iného aj nad jeho praktickou stránkou. K pohodlnému odevu pre takmer každé využitie (najmä počas leta) sa radí tričko.

černé tričko

  • Aj napriek svojej jednoduchosti však môže predstavovať základný bod týkajúci sa nášho štýlu. Práve na tričko zvykne padnúť zrak a to najmä v prípade, ak je štýlové a pôsobí super.

Tričko je jedným zo základných častí odevu, akému sa bude prispôsobovať všetko ostatné. Jeho farba, motív, strih, veľkosť, tvoria v podstatnej miere náš štýl, ale aj zmysel pre vkus. Tento odev tak nie je iba akýmsi rýchlym doplnkom, ale môže znamenať rozdiel medzi tým, či budeme vyzerať dobre alebo pôjde skôr o módne fiasko. Pri výbere trička sa tak oplatí venovať trochu viac času a prezrieť viaceré motívy a alternatívy. Môžeme sa zamyslieť v prvom rade i nad tým, či uprednostníme tričko s potlačou alebo naopak tričká bez potlače. Obidve však majú svoje svetlé stránky a výhody.

šedé tričko

Tričko s potlačou nám dáva neskutočne veľa možností k vyjadreniu našich záľub, zmyslu pre humor, myšlienok, skúseností, názorov,… vo forme viacerých nápaditých motívov, ktoré navyše ukážu štýlovo. Ale svoje čaro majú aj "obyčajné", teda čisté tričká. Nemálo ľudí uprednostňuje práve tento bezpotlačový motív, nakoľko bez motívu nič nepokazíme a vynikne nápaditosť či vkus samotného trička, pozornosť sa tak nevzťahuje na logo či text. V tomto prípade vynikne skôr jeho farba a strih a to sú dôvody, akým venuje pozornosť viacero ľudí, najmä však ženy. V jednoduchosti je krása.